Vozač teretnog vozila

  • Čačak

Opis posla

  • Vrši prevoz robe teretnim vozilom po nalogu Rukovodioca odeljenja logistike (međunarodni transport);
  • Vodi evidenciju o pređenoj kilometraži, potrošnji goriva i maziva;
  • Odgovoran je u slučaju nastalih oštećenja na prevoznom sredstvu, usled krivice zaposlenog;
  • Stara se o tehničkoj ispravnosti vozila;
  • Stara se i održava vozilo u čistom stanju;
  • Dužan je da sarađuje sa svim predstavnicima odeljenja logistike;
  • Po potrebi i u skladu sa obimom posla vrši utovar i istovar robe i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Prijavljuje neposrednom rukovodiocu sve uočene nedostatke na vozilu, kao i na robi koju prevozi;
  • Blagovremeno zahteva nabavku guma, rezervnih delova i maziva;
  • Ažurno vodi potrebne evidencije o stanju vozila i obavljanju prevoza;
  • Blagovremeno podnosi dokumentaciju o realizovanom transportu neposrednom rukovodiocu;
  • Odgovoran je za primenu zakona ZOBS-a u oblasti transporta.

Uslovi

  • Iskustvo na istim/sličnim radnim mestima (mimimum godinu dana);
  • III ili IV stepen stručne spreme;
  • E kategorija vozačke dozvole.

Nudimo Vam

  • mogućnost profesionalnog usavršavanja;
  • rad u stabilnoj, domaćoj kompaniji;
  • rad u prijatnom okruženju.

or