Vozač na montaži

  • Čačak

Opis posla

Kompanija Unipromet, osnovana 1989. godine je privatna, porodična kompanija specijalizovana za proizvodnju i ugradnju bezbednosnih sistema ograda za puteve, panela za zaštitu od buke, šavnih cevi i različitih čeličnih konstrukcija.

Širimo naš tim i u potrazi smo za novim kolegama na poziciji Vozač na montaži!

  • Upravlja teretnim motornim vozilom;
  • Obavlja redovnu kontrolu tehničke ispravnosti vozila;
  • Redovno snabdeva vozila gorivom;
  • Odgovoran je za praćenje i primenu svih propisa o bezbednosti saobraćaja na putevima;
  • Izveštava Rukovodioca odeljenja montaže o ispravnosti vozila i uočenim problemima i nedostacima na vozilu;
  • Vrši utovar i istovar robe iz vozila, zajedno sa ostalim zaposlenima u odeljenju montaže;
  • Po potrebi, obavlja poslove Poslovođe grupe, po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Dostavlja neposrednom rukovodiocu izveštaje o realizaciji planiranih aktivnosti;
  • Daje predloge za unapređenje procesa i eventualna rešenja detektovanih problema.

Uslovi

  • spremnost na timski rad i terenski rad;
  • vozačku dozvolu E kategorije.

Nudimo Vam

  • Obezbeđenu ishranu;
  • Obezbeđen smeštaj;
  • Priliku za usavršavanje i napredovanje;
  • Beneficije koje pruža kompanija.

or