Radnik za profilisanje

  • Kraljevo

Opis posla

  • Uvodi traku u liniju, oslobadja je veza, razmotava i dovodi sve do uvodnih valjaka;
  • Na kraju procesa pakuje gotov proizvod i etiketira paket;
  • poznaje osnove procesa zavarivanja;
  • Pomaže vodećem operateru za profilisanje limova prilikom postavljanja valjaka;
  • Odgovoran je za obavljanje autokontrole nad izvršenim operacijama u domenu svog opisa posla i merenje traženih parametara odgovarajućim priborom;
  • Odlaže neusaglašen proizvod na predviđeno mesto;
  • Prijavljuje postojanje neusaglašenog proizvoda Rukovodiocu pogona, na kraju smene;
  • Vrši podmazivanje i čišćenje mašine;
  • Kontroliše proizvod i upisuje u listu procesne kontrole;
  • Redovno održava mašinu i radni prostor oko nje.

Uslovi

  • minimum jedna godina radnog iskustva u proizvodnom pogonu;
  • III ili IV stepen stručne spreme.
  • rad u I i II smeni

Nudimo Vam:

  • Obezbeđenu ishranu u toku rada;
  • Priliku za usavršavanje i napredovanje;
  • Veliki broj internih obuka;
  • Beneficije koje pruža kompanija.

or