Office manager

  • Čačak

Opis posla

  • Odgovoran je za administrativne zadatke kao što su vođenje evidencija, organizovanje dokumentacije, vođenje rasporeda sastanaka i druge administrativne obaveze;
  • Prima, otprema i razvodi poštu (internu i eksternu) na dnevnom nivou;
  • Vrši prijem stranaka, klijenata i trećih lica;
  • Evidencija i arhiviranje svih vrsta Ugovora, građevinskih situacija, odluka, rešenja i upozorenja;
  • Vođenje zapisnika sednica Izvršnog odbora (Borda) direktora;
  • Vođenje zapisnika sednica Nadzornog odbora društva;
  • Ispunjava zahteve predsednika društva za analizu eksternih i internih podataka i dokumenata;
  • Po potrebi služi kafu, piće i priprema napitke za stranke;
  • Vodi uredno evidenciju sastanaka i zapisnike sa sastanaka;
  • Usmerava telefonske pozive na lica kojima su upućeni;
  • Vodi interni i eksterni telefonski imenik;
  • Obavlja daktilografske poslove i poslove korespodencije;
  • Sastavlja dopise i poslovna pisma prema uputstvima nadređenih.

Uslovi

  • Visoka stručna sprema (VI/VII stepen stručne spreme);
  • Potrebno radno iskustvo minimum dve godine na istoj/sličnoj poziciji;
  • Potrebno poznavanje engleskog jezika (napredni nivo);
  • Poželjno poznavanje još jednog stranog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket), poželjno poznavanje rada u Microfost Dynamics Navision-u.

Posebna znanja i veštine:

  • Izuzetne organizacione veštine;
  • Odlične komunikacione veštine;
  • Efikasno upravljanje vremenom i promenama.

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje;
  • Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
  • Beneficije koje kompanija pruža (psiholog, nutricionista).

or