Menadžer nabavke

  • Čačak

Opis posla

  • Nabavljanje materijala, robe, alata, pribora, opreme i usluga za potrebe Društva;
  • Praćenje i analiza dinamike potreba za uslugama cinkovanja i drugih kooperantskih aktivnosti (dnevno, nedeljno, mesečno i godišnje praćenje);
  • Praćenja procesa nabavke usluga prema planovima prodaje i proizvodnje i nalozima za isporuku;
  • Kontrolisanje konkurentnosti cena dobavljača usluga i angažovanje na dobijanju najpovoljnije cene;
  • Obilaženje dobavljača usluga radi početnog kontakta, provere standarda poslovanja i upoznavanja sa kapacitetima;
  • Vođenje evidencije o dogovorenim kooperacijama i kontrola svih primljenih računa od kooperanata;
  • Pripremanje zahteva za ponudu, prijem i analiza ponuda i izbor adekvatnog dobavljača;
  • Sprovođenje politika i procedura nabavke;
  • Angažovanje na pronalaženju novih dobavljača i uspostavljanju novih kontakata;
  • Pregovaranje sa dobavljačima i usaglašavanje cena, rabata, načina plaćanja, rokova isporuke i zahteva po pitanju kvaliteta;
  • Sprovođenje procesa odobrenja ponuda kroz informacioni sistem NAV, dostavljanje svih neophodnih informacija donosiocu odluke vezano za obrađeni predmet ponude i u slučaju potrebe za dodatnim informacijima prikupljanje istih i upoznavanje donosioca odluke.

Uslovi

  • Visoka stručna sprema (VI/VII stepen stručne spreme) - mašinske ili ekonomske struke;
  • Potrebno radno iskustvo minimum dve godine na istoj/sličnoj poziciji;
  • Potrebno poznavanje engleskog jezika (napredni nivo);
  • Poželjno poznavanje još jednog stranog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket), poželjno poznavanje rada u Microfost Dynamics Navision-u.

Posebna znanja i veštine:

  • Izuzetne organizacione veštine;
  • Odlične komunikacione veštine;
  • Efikasno upravljanje vremenom i promenama.

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje;
  • Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
  • Beneficije koje kompanija pruža (psiholog, nutricionista).

or