Mašinski inženjer – rukovodilac pogona

  • Čačak

Opis posla

  • Organizuje i rukovodi procesom proizvodnje u pogonu pogonu mašinske obrade, shodno planu proizvodnje (radne smene, broj zaposlenih po smenama);
  • Odgovara za izvršenje radnih naloga (količina i vreme);
  • Predlaže korekcije plana održavanja, izrade mašinskih delova i reparacija alata, radi boljeg iskorišćenja kapaciteta;
  • Vrši praktično osposobljavanje novozaposlenih i raspoređenih zaposlenih za rad na poslovima u mašinskoj radionici;
  • Planira i organizuje održavanje osnovnih sredstava, alata, pribora i rezervnih delova u procesu proizvodnje i odgovoran je za pravilnu upotrebu i uskladištenje istih;
  • Vrši izradu tehničkih uputstava za rukovanje sredstvima i ističe ih na sredstvima;
  • Otklanja tehničke nedostatke u procesu izrade delova;
  • Planira i predlaže promenu tehnološkog procesa u saradnji sa Menadžerom proizvodnje;
  • U mašinskoj radionici kontroliše njen rad, pravilno rukovanje mašinama, kvalitet proizvedenih elemenata, a sve u skladu sa standardima i dokumentima IMS-a;
  • Vrši optimizaciju i standardizaciju proizvodnog procesa i kapaciteta.

Uslovi

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama u proizvodnji;
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u pogonima za mašinsku obradu ili u sektoru održavanja;
  • VI ili VII stepen stručne spreme, mašinske struke,

Nudimo Vam:

  • Obezbeđenu ishranu u toku rada;
  • Priliku za usavršavanje i napredovanje;
  • Veliki broj internih obuka;
  • Beneficije koje pruža kompanija.

or