Supervizor kvaliteta ugradnje

  • Čačak

Opis posla

  • Kontroliše usaglašenost kvaliteta ugradnje proizvoda sa definisanim tehničkim standardima i normativima za taj proizvod;
  • Prati usaglašenost ugrađenih proizvoda sa tehničkom dokumentacijom i neposrednom rukovodiocu dostavlja izveštaj o tome;
  • Vrši kontrolu prisutnosti tehničke dokumentacije na gradilištu;
  • Predlaže korektivne mere za otklanjanje neusaglašenosti pri montaži;
  • Daje naloge za dorade proizvoda, ukoliko kontrola pokaže nedostatke u odnosu na standarde kvaliteta;
  • Priprema dnevni /nedeljni plan kontrolisanja na montaži;
  • Vrši obuke novozaposlenih za primenu uputstava za montažu i procedura kontrolisanja u službi montaže i predlaže zahteve za dodatnim obukama;
  • Vrši obuke podizvođača za primenu uputstava za montažu i procedura kontrolisanja i predlaže zahteve za dodatnim obukama;
  • Kontroliše proces ugradnje zaposlenih i podizvođača;
  • Obavlja ispitivanje ankera prilikom montaže;

Uslovi

  •  Posedovanje VI stepena stručne spreme ( građevinskog ili saobraćajnog usmerenja);
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poželjno poznavanje nemačkog;
  • Kancelarijski i terenski rad

    Nudimo Vam

  • Budžet za obuke u cilju usavršavanja i napredovanja;
  • Obezbeđen topli obrok u kompanijskom restoranu;
  • Obezbeđeno službeno vozilo 24/7

or