Inženjer tehničke pripreme

  • Čačak

Opis posla

  • Odgovoran je za kontrolu kvaliteta materijala, atestne dokumentacije, opreme i instalacija koji se ugrađuju i postavljaju u objekat tokom izvođenja radova;
  • Definiše zahteve za izmenu projektne dokumentacije/ uštede tokom izvođenja radova;
  • Analizira projekte i nadgleda izvođenje na terenu;
  • Izveštava o neophodnim dodatnim resursima ili neophodnosti angažovanja partnera, podizvođača, najma dodatne opreme;
  • Vodi građevinski dnevnik i odgovoran je za overavanje građevinskih dnevnika;
  • Prati trošak gradilišta;
  • Odgovara za rezultat svih gradilišta;
  • Aktivno sarađuje sa Nadzorom i investitorom, u skladu sa Zakonom o planiranju i izgradnji;
  • Kompletira projektnu dokumentaciju po okončanju projektovanja i vrši umnožavanje u potreban broj primeraka;
  • Učestvuje u obuci novih zaposlenih u svom odeljenju;
  • Prati aktuelne standarde u branši;
  • Odgovoran je za nedeljno usklađivanje izvedenih radova na terenu sa dinamikom plana gradilišta i proizvodnjom u toku;
  • Odgovoran je za izvođenje kontrolisanih promena uslovljenih zahtevima investitora ili promenama na gradilištu;
  • Odgovoran je za strukturu zaliha u smislu sprečavanja proizvodnje nepotrebnih elemenata;
  • Odgovoran je za planiranje materijala, robe i resursa;
  • Izrada dinamičkih planova po stacionažama, ekipama i resursima;
  • Izrađuje i učestvuje u izradi planova za gradnju;
  • Odgovara za ažuriranje dinamičkih planova gradnje.

Uslovi

  • VI/VII stepen stručne spreme - građevinske i/ili saobraćajne struke;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, NAV, SAP, Auto Cad);
  • Iskustvo na istim/sličnim pozicijama 2 godine;
  • Poželjno posedovanje jedne ili više licenci Inženjerske komore Srbije.

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje;
  • Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
  • Beneficije koje kompanija pruža.

or