HR Generalist

  • Čačak

Opis posla

  • Izrada radnopravne dokumentacije;
  • Davanje zaposlenima radnopravne dokumentacije na potpis;
  • Ažuriranje dosijea zaposlenih i podataka u HR softverima koji su u upotrebi u kompaniji;
  • Priprema podataka za obračun zarada, kontrola unetih podataka i izrada relevantnih rešenja;
  • Prijava, promena i odjava zaposlenih na obavezno socijalno osiguranje;
  • Oglašavanje otvorenih konkursa;
  • Učestvovanje u procesu regrutacije i selekcije;
  • Organizovanje zaduživanja zaposlenih potrebnom opremom za rad kao, najava potrebe za pripremom/nabavkom opreme pre stupanja na rad zaposlenih i obaveštavanje relevantnih lica o stupanju na rad novih zaposlenih;
  • Sprovođenje i praćenje procesa onboardinga;
  • Učestvovanje u organizaciji obuka i treninga za zaposlene;
  • Izrada rešenja o privremenom premeštaju i izmena pozicija u softveru.

Uslovi

  • Visoka stručna sprema (VI/VII stepen stručne spreme) - poželjno društveno-humanističke nauke;
  • Potrebno radno iskustvo minimum godinu dana na istoj/sličnoj poziciji;
  • Poželjno poznavanje rada u Microfost Dynamics Navision-u;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket).

Posebna znanja i veštine:

  • Izuzetne organizacione veštine;
  • Odlične komunikacione veštine;
  • Efikasno upravljanje vremenom i promenama.

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje;
  • Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
  • Beneficije koje kompanija pruža (psiholog, nutricionista).

or