Direktor marketinga

  • Čačak

Opis posla

  • Koordinisanje marketing projektima;
  • Istraživanje tržišta u cilju prikupljanja informacija o kretanju potreba tržišta i definisanja potencijalnih novih kupaca;
  • Saradnja sa službom prodaje na razvijanju strategije formiranja i plasiranja cena;
  • Formiranje i upravljanje reklamnim kampanjama;
  • Praćenje efikanosti sprovedenih prodajnih i marketinških aktivnosti;
  • Praćenje profitabilnosti projekata koji se sprovode u vezi sa aktivnostima prodaje i marketinga;
  • Organizovanje konferencija i velikih događaja kompanije;
  • Analiziranje informacija i podatka iz oblasti marketinga i definisanje predloga razvoja Društva;
  • Sačinjavanje planova rada službe marketinga;
  • Predlaganje plana razvoja novih proizvoda prema zahtevima tržišta;
  • Predlaganje direktoru poslovne politike iz oblasti marketinga;
  • Nadgledanje aktivnosti iz oblasti digitalnog marketinga (društvene mreže, sajt, youtube kanal i sl.).

Uslovi

  • Visoka stručna sprema (VI/VII stepen stručne spreme);
  • Potrebno radno iskustvo minimum dve godine na istoj poziciji;
  • Potrebno poznavanje engleskog jezika (napredni nivo);
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket), poželjno poznavanje rada u Microfost Dynamics Navision-u.

Posebna znanja i veštine:

  • Veštine upravljanja, organizacione veštine, komunikacione veštine, svest o digitalnim trendovima;
  • Analitičnost, istrajnost, odgovornost, dostignuće, inicijativa.

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje;
  • Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
  • Beneficije koje kompanija pruža (psiholog, nutricionista, privatno zdravstveno osiguranje).

or